Buick LeSabre 1958

Duże i niezwykle unikatowe auto, które mówi wszystko o amerykańskich samochodach z lat 50-tych, czasach, w których Elvis był królem. Po prostu poczujecie się wyjątkowo w tym kultowym samochodzie.

Jaguar Daimler ds420 1965

To wyjątkowa, zabytkowa limuzyna, która uświetni każdy ślub! Jeśli marzy Wam się przejazd wytwornym autem, to ten model zdecydowanie powinien przypaść Wam do gustu. Jazda nim to prawdziwa przyjemność!

Austin Princess 1959

Zabytkowa 8 osobowa limuzyna, doskonała na wykwintne wesela. Auto zostanie odpowiednio przystrojone tak, by pasowało do klimatu Twojego przyjęcia. Pojazd jest świeżo odrestaurowany i utrzymany w doskonałym stanie.

Lincoln Town

Duża, wygodna 9 osobowa limuzyna, która pomieści wszystkich Twoich przyjaciół i doskonale sprawdzi się podczas ślubu, wieczorów panieńskich oraz urodzin. Za luksusowy przejazd odpowiada nasz wykwalifikowany kierowca.

Cadillac Deville 1970 Bordowy

Luksusowa limuzyna, która doskonale sprawdzi się na ślubach i podczas różnych przyjęć okolicznościowych. Auto zostanie odpowiednio udekorowane; w ramach oferty zapewniamy też wykwalifikowanego kierowcę.

Lincoln Navigator 11m

Jedna z największych limuzyn w naszej ofercie. Polecamy ją na większe zabawy. Limuzyna jest doskonała na wieczory panieńskie, śluby czy studniówki. Auto zostanie udekorowane. Oferujemy również wsparcie profesjonalnego kierowcy.

Excalibur

Zabytkowa 9 osobowa limuzyna, która uświetni każde przyjęcie! Polecamy ją na śluby, wesela, studniówki, wieczory panieńskie i przejazdy okolicznościowe. W ofercie kompleksowa obsługa i kierowca.

Cadillac Deville 1970 Biały

Luksusowa limuzyna 6 osobowa, która doskonale sprawdzi się na ślubach i podczas różnych przyjęć okolicznościowych. Auto zostanie odpowiednio udekorowane; w ramach oferty zapewniamy też wykwalifikowanego kierowcę.